guest's

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis

im here again :)

sveiki :) grįžau į blogą,kaip ir esu žadėjus, aišku,grįžtu į jį ne pirmą kartą, bet dabar paskutinis . haha, nes manau tikrai turėsiu ką rašyti,o jei man bus sunku,jūs man galėsit pasiulyti naujas temas ir etc.
taigi,turiu daaaug ką papasakoti..
visų pirma tai,kad esu amerikoje. išskridau liepos 20 rytą. ir tada mus su broliu užpuolė ale nelaimė,ty visą lektuvą, turėjome iš vilniaus pakilti 6:25 bet lektuvo variklis neužsivedė,soo teko keisti bilietus,ir lot orolinijos gerai nudegė,nes visam lektuvui pirko naujus bilietus,kai kam, pvz man ir broliui su dvejais persedimais.
toliau - išskridom puse 11 man atrodo, ir 40min skridom iki latvijos, poto 2,5val iki danijos. danijoje turėjom laisvo laiko,todėl pasivaikščiojom po oro uostą. and here we go, 10 valandų į čikagą, praktiškai visą laiką pramiegojau, - valgiau,miegojau. lol
skrydis buvo geras, tik tas amerikos oras.. nemaža to kad beprotiškai karša,dar ta dregmė prideda šilumos,todėl bandau priprasti. išties pasilgau lietaus. haha :D per dienas veikiau begalo daug ką,ir viskas labai smagu,tuoj bus antras postas, su daug nuotraukų ir pasakojimų ką nuveikiau per šias dvi dienas :P \2 komentarai: